Ellis 1993; Wetlands or Aquatic Ape?

Review and discuss existing papers.
Forum rules
A sample of papers are listed here as an example of the format suggested for future topics.

Ellis 1993; Wetlands or Aquatic Ape?

Postby AlgisKuliukas » Sun Oct 30, 2011 11:26 am

Ellis, D. Wetlands or Aquatic Ape? Availability of food resources. Nutrition and Health 9:205-217, (1993).
Waterside hypotheses of human evolution assert that selection from wading, swimming and diving and procurement of food from aquatic habitats have significantly affected the evolution of the lineage leading to Homo sapiens as distinct from that leading to Pan. (p118)
Kuliukas, A., Morgan, E. (2011). Aquatic scenarios in the thinking on human evolution: What are they and how do they compare?. In: Vaneechoutte, M., Verhaegen, M., Kuliukas, A. (2011). Was Man More Aquatic in the Past?
User avatar
AlgisKuliukas
 
Posts: 443
Joined: Wed Oct 26, 2011 10:24 pm

Алюминиевая шина цены - купить алюминиевую шину в Санкт-Пете

Postby Richardreads » Fri Sep 08, 2017 11:29 am

Труба нержавеющая 12Х18Н10Т ГОСТ 9941-81, 9940-81 Click here...
ООО"ПОИНТ" (812)6421329
User avatar
Richardreads
 
Posts: 12
Joined: Fri Sep 08, 2017 11:09 am
Location: Russia

[url=https://www.olx.pl/oferta/mechanik-serwis-samochodowy-p

Postby Gruzzer » Mon Sep 11, 2017 5:07 am

Gwarantujemy między innymi sprawny wywóz gruzu Kraków jest głównym obszarem naszego funkcjonowania, lecz jesteśmy w stanie realizować zlecenia również w bliskich rejonach miasta, chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Chcąc przekazać wywóz odpadów Kraków będzie miastem, gdzie znajdą Państwo nasze biuro i skorzystają z wyjątkowo elastycznych usług. Przez lata naszej działalności nie tylko zgromadziliśmy ekipę doświadczonych pracowników o bardzo dużych kompetencjach, lecz też nieustannie inwestowaliśmy we własny rozwój budując tym samym pokaźny park maszynowy. Posiadamy mnóstwo profesjonalnych pojazdów, dzięki którym wywóz odpadów poremontowych w Krakowie, różnego rodzaju śmieci albo standardowego gruzu na pewno nie będzie stanowił dla naszych pracowników absolutnie żadnego kłopotu. Wykonując powierzone prace zawsze staramy się dopasować do wymagań
oczekiwań Klientów, w tym chociażby dokładne ustalenie godziny zabrania śmieci.
Chcąc zlecić kontenery na gruz Kraków z całą pewnością warto odwiedzić w tej chwili oraz spotkać się z nami osobiście albo zatelefonować i dowiedzieć się wszelkich szczegółów związanych z usługami. Oferujemy oczywiście profesjonalne usługi, ale także i atrakcyjne ceny, które za każdym razem ustalane są indywidualnie, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu. Oferta cenowa zależna jest oczywiście od skomplikowania zlecenia, ale też od tego czy ma ono być wykonywane na terenie Krakowa lub poza obszarem. Dzięki dużej elastyczności zawsze zapłacą nasi Klienci za rzeczywiście wykonane usługi, które zostaną świetnie wręcz dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważnym problemem stają się zalegające na terenie odpady. Te gromadzą się w ogromnych ilościach w czasie różnych prac przy remoncie, budowlanych albo nawet w czasie typowych porządków generalnych, podczas których pozbywamy się z własnych domów mnóstwa rzeczy. U nas jednakże wywóz śmieci w Krakowie będzie zorganizowany fachowo, a do tego można skorzystać także z usługi wypożyczenia kontenerów. Do przywiezionego pod wskazane miejsce pojemnika da się wkładać wszystkie odpady, a w przypadku jego zapełnienia nasi pracownicy sprawnie wezmą kontener i od razu ustawią kolejny.
Nasi profesjonalni pracownicy oczekują na Państwa telefony, zawsze zapewniając profesjonalne podejście oraz ekspresową realizację usług. Współpracujemy z wieloma firmami i osobami prywatnymi, ciesząc się na rynku nieustannie rosnącym zaufaniem. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do pokaźnej grupy zadowolonych Klientów.
User avatar
Gruzzer
 
Posts: 90
Joined: Sat Sep 09, 2017 2:09 am
Location: Polska


Return to Peer Reviewed Papers

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron